Dominika & Michał 2019r

Siedzę i ryczę. Więc jak zrobię błędy pisząc to sorki. Nie spodziewałam się takich zdjęć. Nie spodziewałam się że możemy ma nich tak wyglądać. Nie wiem ile magii dodałyście do tych zdjęć. Ale brak mi słów. Powiedzieć że są zachwycające to mało. Fenomenalne. Idealnie uchwycona każda chwila.

Katarzyna&Dawid 2019r

Zdjęcia są MEGA MEGA i jeszcze raz MEGA! Pięknie dziękujemy! ;)

Karolina&Mateusz 2018r

Siostry Wosiak po prostu brak nam słów, żeby opisać jak cudowne są wszystkie otrzymane od Was zdjęcia! Dziękujemy Wam bardzo za tak wspaniałe ujęcie wszystkich emocji oraz wrażeń towarzyszących nam tego pięknego dnia  Dzięki Wam te emocje zostaną już z nami na zawsze! Nasze wzruszenie podczas oglądania zdjęć jest nie do opisania. Siostry Wosiak to po prostu pełen profesjonalizm, energia, rewelacyjne pomysły i przede wszystkim prawdziwa pasja! Duet idealny! 

Paulina&Patryk 2018r

Dziewczyny album jest cudowny, całość po prostu mega! Otwierając pudełko cieszyliśmy się jak dzieci, które czekają na wymarzony prezent bo wszystko po prostu jest takie ładne, zaczynając od pudełka po wszystkie zdjęcia w pendrive, albumie i kończąc na łapaczu snów, a ja oglądając zwyczajnie się wzruszyłam... Jeszcze raz dziękujemy wam za to, że w tym najważniejszym dla nas dniu byłyście razem z nami !

Aneta&Przemek 2018r

Siostry Wosiak -jesteście najlepsze ever!!!!😎Czapki z głów to mało!!!!Brak nam słów by podziękować i opisać słowami co czujemy i jak się wzruszamy teraz-oglądając i wspominając ten najcudowniejszy dzień ,wciąż pełni wrażeń ❤️Wasza energia,pasja i profesjonalizm to jakiś kosmos !

Marta&Tomasz 2018r

z okazji naszej rocznicy ślubu (toż to już dwa lata i nadal żyjemy i to nawet w zdrowiu i szczęściu) obejrzeliśmy zdjęcia ślubne! fajne jest to, że dalej mimo upływu czasu nas zachwycają! pozdrawiamy serdecznie!


Marta&Tomasz 2016r

Gdyby na fanpage'u można było dodać ocenę byłoby to najwyższa nota! :D za co? ;) - za zaangażowanie – Wosiaczek choć nie lubi zdobywać górskich szczytów pojedzie z Tobą na sesję narzeczeńską w góry i niosąc ciężki sprzęt będzie Ci pstrykał zacne foty, - za profesjonalizm – Wosiaczek nie pozwoli Ci stać jak sierotce na sesji, Wosiaczek ustawi Cię tak, by Twoja poza była lepsza niż modela najnowszego Vogue, - za poświęcenie - Wosiaczek, by uchwycić ten najlepszy moment wejdzie w trawę, wejdzie w błoto, poświeci swój strój (true story!) - za kreatywność – Wosiaczek przygotuje Ci taki album, że oglądając go stwierdzisz, że lepiej nie dało się tego poskładać ;) - za radość – Wosiaczek kocha to co robi i widać to na każdym zdjęciu :) dla Wosiaczka fotografia to nie zawód to pasja! dziękujemy za wszystko! 

Gosia&Patryk 2018r

Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za piękne zdjęcia, które już dostaliśmy i nie możemy się doczekać kolejnych :) Wprowadzacie taką świetną, luźną atmosferę, a jednocześnie jesteście profesjonalistkami. Jesteśmy zachwyceni (nie tylko my, goście również, a w szczególności moja mama :D) Waszymi pomysłami. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!
Gosia i Patryk 


Agnieszka&Patryk2017r

Niesamowite dziewczyny! Poczucie humoru, profesjonalizm, doskonałe podejście do ludzi. Momenty z naszego wesela uchwycone perfekcyjnie, plener wymarzony pomimo niesprzyjającej pogody. Bardzo szybko otrzymaliśmy nasze piękne zdjęcia... Dziewczyny pokazały, że każdy wyjdzie dobrze na zdjęciu, nawet my 😂 NAJLEPSZE Fotografki! Polecam 👌

Natalia&Piotr 2018r

Cześć Dziewczyny Wasze/Nasz zdjęcia mimo ze oglądane już chyba 100 tysięczny raz dalej się nie nudzą. Są mega, mega, mega!