Paulina & Patryk 2018r

Marta & Tomasz

2018r

Dziewczyny album jest cudowny, całość po prostu mega! Otwierając pudełko cieszyliśmy się jak dzieci, które czekają na wymarzony prezent bo wszystko po prostu jest takie ładne, zaczynając od pudełka po wszystkie zdjęcia w pendrive, albumie i kończąc na łapaczu snów, a ja oglądając zwyczajnie się wzruszyłam... Jeszcze raz dziękujemy wam za to, że w tym najważniejszym dla nas dniu byłyście razem z nami !

z okazji naszej rocznicy ślubu (toż to już dwa lata i nadal żyjemy i to nawet w zdrowiu i szczęściu) obejrzeliśmy zdjęcia ślubne! fajne jest to, że dalej mimo upływu czasu nas zachwycają! pozdrawiamy serdecznie!


Marta & Tomasz

2016r

Gosia & Patryk

2018r

Gdyby na fanpage'u można było dodać ocenę byłoby to najwyższa nota! :D za co? ;) - za zaangażowanie – Wosiaczek choć nie lubi zdobywać górskich szczytów pojedzie z Tobą na sesję narzeczeńską w góry i niosąc ciężki sprzęt będzie Ci pstrykał zacne foty, - za profesjonalizm – Wosiaczek nie pozwoli Ci stać jak sierotce na sesji, Wosiaczek ustawi Cię tak, by Twoja poza była lepsza niż modela najnowszego Vogue, - za poświęcenie - Wosiaczek, by uchwycić ten najlepszy moment wejdzie w trawę, wejdzie w błoto, poświeci swój strój (true story!) - za kreatywność – Wosiaczek przygotuje Ci taki album, że oglądając go stwierdzisz, że lepiej nie dało się tego poskładać ;) - za radość – Wosiaczek kocha to co robi i widać to na każdym zdjęciu :) dla Wosiaczka fotografia to nie zawód to pasja! dziękujemy za wszystko! 

Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za piękne zdjęcia, które już dostaliśmy i nie możemy się doczekać kolejnych :) Wprowadzacie taką świetną, luźną atmosferę, a jednocześnie jesteście profesjonalistkami. Jesteśmy zachwyceni (nie tylko my, goście również, a w szczególności moja mama :D) Waszymi pomysłami. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!
Gosia i Patryk 


Agnieszka & Patryk

2017r

Natalia & Piotr

2018r

Niesamowite dziewczyny! Poczucie humoru, profesjonalizm, doskonałe podejście do ludzi. Momenty z naszego wesela uchwycone perfekcyjnie, plener wymarzony pomimo niesprzyjającej pogody. Bardzo szybko otrzymaliśmy nasze piękne zdjęcia... Dziewczyny pokazały, że każdy wyjdzie dobrze na zdjęciu, nawet my 😂 NAJLEPSZE Fotografki! Polecam 👌

Cześć Dziewczyny Wasze/Nasz zdjęcia mimo ze oglądane już chyba 100 tysięczny raz dalej się nie nudzą. Są mega, mega, mega!